Informacje Ogólne
Zasady gry
Ustawienia
Profil gracza
Obliczanie punktów XP
Listy rankingowe
Postacie
Sklep
Zamek
Klany
Czat
Złoto
Energia
Osiągnięcia/Odznaki
Wspomagacze dostępne w rozgrywce
Wspomagacze serii
Fabryka Pytań
Dodawanie pytań
Rozwiązywanie problemów
EULA
Warunki Użytkowania
Informacje Ogólne

image

Triviador to ekscytująca i dynamiczna gra quizowa z elementami strategii. Poszczególne rozgrywki, nazywane „Przygodami”, są osadzone w realiach historycznych między Średniowieczem i okresem wielkich odkryć geograficznych. Bitwy rozgrywane są na mapie świata, bądź kraju, podzielonej na 15 obszarów.

W tej bitwie na wiedzę, refleks i intuicję, zwycięzcą zostanie gracz, który w potyczce z dwoma przeciwnikami, zdobędzie najwięcej punktów. Pytania zadawane podczas rozgrywki dzielą się na te wielokrotnego wyboru, oraz takie, które wymagają wpisania precyzyjnej odpowiedzi liczbowej, np. wpisanie konkretnego roku podanego w pytaniu wydarzenia. Pytania są związane z wieloma dziedzinami wiedzy, począwszy od historii czy nauk ścisłych, po sport i rozrywkę, a także wiele innych dziedzin wiedzy powszechnej.

Jeśli masz pytania, możesz skontaktować się z nami poprzez oficjalną grupę gry na: Facebooku. Oficjalna pomoc techniczna gry jest dostępna pod adresem: pomoc@kool2play.com.

Nazwa i logo "Triviador" są zarejestrowanymi znakami towarowymi, a gra i jej zawartość są chronione prawem. Strona w całości lub szczegółowo nie może być wykorzystywana bez zgody autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

(C) Copyright 2011-2013